Typy NBA: Atlanta Hawks vs Washington Wizards

Typy z NBA
Typy z NBA

Poprzedni typ okazał się trafny, a zwycięstwo zapewnił nam LeBron James, który rzutem w ostatnich sekundach spotkania zapewnił swojej drużynie remis w serii, który poprzedniej nocy został zamieniony na prowadzenie Cavs 3:2.
Dziś, podobnie jak w ostatnich dniach mamy do dyspozycji dwa spotkania, z których ja wybieram jedno. W Phillips Arena w Atlancie, miejscowi Hawks podejmować będą gości ze stolicy, drużynę Washington Wizards. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 02:00 polskiego czasu.

Podopieczni Mike’a Budenholzer’a, a dzisiejsi gospodarze wyraźnie spuścili z tonu w tegorocznych playoff’ach i w porównaniu z sezonem zasadniczym notują wyraźny regres. Miewaja oni co prawda chwile przebłysku, ale jest ich zdecydowanie za mało, aby myśleć o finałach NBA. Nie wiem czym jest to spowodowane, bo na pewno przez ten czas nie zapomnieli jak rzucać do, czy też bronić obręczy. Są może w lekkim szoku i odczuwają dyskomfort, ponieważ kibice i komentatorzy NBA oczekują od nich dużo więcej niż przed sezonem. Balon z oczekiwaniami był pompowany w trakcie sezonu regularnego i urósł (wydaje się mi) do niebotycznych rozmiarów. Wszyscy oczekują od Jastrzębi efektownych zagrań i pewnych zwycięstw. To są jednak playoff’y, tutaj należy grać konsekwentnie, bo tylko tak można dojść do tego, czego się pragnie. W zespole Hawks, tej konsekwencji nie brakuje i kwestią czasu wydaje się być fakt, gdy to wszystko wskoczy na najwyższe obroty. Czy będzie to już dziś? Tego nie wiem, żywię jednak nadzieję, ze tak. Pomóc w tym może kontuzja Johna Walla, który na pewno już w tej serii nie zagra.

[sc:bet365] NBA godz. 02:00, Atlanta Hawks vs Washington Wizards, Typ: Hawks (-6.5) kurs: 1.74