Typy NBA: Dubel na sobotę 24.03.

typy NBA

Na sobotnią noc polecamy zagrać Dubla z NBA. Nie ma zbyt wielu meczów, ale coś tam wygrzebaliśmy, żeby podwoić stan posiadania.

Stawiamy, że Sixers pokonają w Wells Fargo Center Minnesotę w meczu, który rozpoczyna się o godz. 23. polskiego czasu. Goście grają back to back i to po ciężkim meczu w Nowym Jorku. Rozpędzone szóstki zmiotą dziś z powierzchni Wolves, wśród których zabraknie D. Rose’a, a to poważna starta. Dzisiejszą wygraną ekipa z Philly zapewni sobie udział w tegorocznych Playoffs.

W drugim meczu Dubla stawiamy dodatki handicap +3 na Hornets, którzy grają na wyjeździe z Mavs. Ekipa z Północnej Karoliny potrzebuje zwycięstwa, gdyż jeszcze ma szansę na awans do postseason. Drużyna z Teksasu odpuściła już ten sezon i nie sądzimy, aby chcieli tutaj zagrać o zwycięstwo. Odważnym polecamy zagranie czystej 2 (dwudrogowo), ale my zabezpieczamy się dodatnim handi.

Dzisiejszy kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby mieć konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i  założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!