Typy NBA: Dubel na wtorek 16.10.

typy NBA
Oceń

Dziś w nocy wraca najlepsza koszykarska liga świata, czyli NBA. Na początek sezonu dostajemy po jednym spotkaniu z każdej konferencji. Na Wschodzie Boston podejmie Sixers, a na Zachodzie obrońcy tytułu Golden State Warriors zagrają z Oklahoma City.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

W obu meczach bukmacherzy widzą w roli faworyta gospodarzy. Jednak jak w każdej lidze, początek sezonu może pokazać kilka niespodzianek. Rok temu zarówno Celtics jak i Warriors przegrali swoje pierwsze mecze.

My stawiamy dziś dwa dodatnie handicapy na gości. Nie sądzimy, aby Oklahoma przegrała więcej niż 15 punktami. Liczymy na bardziej zacięte widowisko w Oakland. Może GSW wygrają, ale nie będzie to wysokie zwycięstwo.

To samo gramy w Bostonie, tylko tam bukmacherzy dają mniejszy handicap +8.5. Sixers grali dobrze w meczach przedsezonowych i sądzimy, że dziś postawią się odwiecznemu rywalowi z Bostonu. Młode gwiazdy z Philly – Joel Embiid i Ben Simomons – zapowiadali w lokalnych mediach zwycięstwo. Nie mamy powodów, żeby im nie wierzyć, wszak to początek sezonu.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB