Typy NBA: Dubel na niedzielę 6.01. z kursem 2.42.

typy NBA
Oceń

Na niedzielną noc wybraliśmy z NBA dwa mecze i stworzyliśmy Dubla z kursem 2.42. Po odpowiednich rozstrzygnięciach kupon przyniesie nam zysk ponad 212 zł. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że Oklahoma City Thunder pokona u siebie Washington Wizards przynajmniej dziewięcioma punktami. W związki z tym, że OKC zawsze gra do końca i nie zdejmuje nogi z gazu nawet przy wysokim prowadzeniu, możemy się spodziewać wysokiej wygranej gospodarzy. Wizards kompletnie nie radzą sobie na wyjazdach i oczywiście sezon spisali już na straty.

W kolejnym meczu Dubla stawiamy, że Miami Heat wygra w Atlancie. Zespół z Florydy zanotował cztery wyjazdowe wygrane z rzędu, ale umówmy się, rywali nie mieli zbyt mocnych. Atlanta do potęg również nie należy, dlatego stawiamy na Heat.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Typy na niedzielę

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…