Typy NBA: Dubel na niedzielę 6.01. z kursem 2.42.

typy NBA
Oceń

Na niedzielną noc wybraliśmy z NBA dwa mecze i stworzyliśmy Dubla z kursem 2.42. Po odpowiednich rozstrzygnięciach kupon przyniesie nam zysk ponad 212 zł. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że Oklahoma City Thunder pokona u siebie Washington Wizards przynajmniej dziewięcioma punktami. W związki z tym, że OKC zawsze gra do końca i nie zdejmuje nogi z gazu nawet przy wysokim prowadzeniu, możemy się spodziewać wysokiej wygranej gospodarzy. Wizards kompletnie nie radzą sobie na wyjazdach i oczywiście sezon spisali już na straty.

W kolejnym meczu Dubla stawiamy, że Miami Heat wygra w Atlancie. Zespół z Florydy zanotował cztery wyjazdowe wygrane z rzędu, ale umówmy się, rywali nie mieli zbyt mocnych. Atlanta do potęg również nie należy, dlatego stawiamy na Heat.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na niedzielę

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB