Singiel na dziś: FC Porto – Nacional

Oceń

Singla na poniedziałek 7. dzień stycznia zagramy w portugalskiej Primeira Liga, w której dziś zostaną rozegrane trzy spotkania 16. kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że w spotkaniu FC Porto z Nacionalem padną więcej niż trzy bramki. Porto jest liderem rozgrywek w Portugalii i w tym sezonie ligowym wygrało aż trzynaście z piętnastu spotkań. Na swoim stadionie lider rozegrał osiem meczów, z których wygrał siedem.

Nacional zajmuje 11. miejsce w tabeli i w trzech ostatnich meczach wyjazdowych pokrywali over 3.5 gola. Jednocześnie ich ostatnie wyniki na obcych stadionach wyglądają imponująco pod kątem liczby bramek: 5:2, 2:3, 3:3. Ten pierwszy wynik może być dla nas miarą do dzisiejszego typu, bo to porażka ze Sportingiem Lizbona, czyli klubem z czołówki.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Uważamy, że warto dziś postawić na powyżej 3.5 gola w tym pojedynku. W trzech ostatnich meczach między tymi drużynami padało mnóstwo bramek. W związku z tym dziś liczymy na podobny scenariusz i pokrycie overu 3.5 gola, co patrząc na poniższe wyniki jest bardzo prawdopodobne, a kurs jak na Singla idealny.

Porto

FC Porto – Nacional, typ: powyżej 3.5, kurs: 1.84.

Kupon bukmacherski w Fortunie

Typy na poniedziałek

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB