Typy NBA: Dubel na piątek 23.03.

typy NBA
Typy NBA: Dubel na piątek 23.03.
Oceń

Polecamy zagranie Dubla z NBA na dzisiejszą noc, która obfituje w wiele ciekawych pojedynków. My wybraliśmy dwa mecze, których łączny kurs wynosi 2.41, czyli idealnie na podwojenie.


Stawiamy, że Bucks pokonają na wyjeździe Bulls przynajmniej dwoma punktami. Ekipa ze stanu Wisconsin musi walczyć o Playoffs i nie może sobie pozwolić na wpadki, bo w walce o 8. miejsce na Wschodzie gonią ich Pistons i Hornets.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domową wygraną San Antonio z Utah Jazz. Goście z Salt Lake City grają back to back i na pewno odczują skutki wczorajszego pojedynku w Dallas. Spurs mają świetną serię zwycięstw u siebie (6) i już z LaMarcusem Aldridge’m w składzie włączają tryb Playoffs, a to oznacza, że Jazz będą mieli kłopoty.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…