Typy NBA: Dubel na wtorek 20.03.

typy NBA
Typy NBA: Dubel na wtorek 20.03.
Oceń

Kolejny Dubel z NBA zaliczamy na plus, dzięki wygranej Sixers z Hornets oraz Cavs z Bukcs. Dziś może nie ma wielu ciekawych spotkań, ale udało nam się wybrać dwa, które dadzą kolejne podwojenie.


Stawiamy, że Portland jeśli przegra z Rockets to nie więcej niż 10 punktami. Owszem Rockets są na fali, ale wygrać w Oregonie wcale nie jest łatwo, o czym świadczy passa dziewięciu wygranych z rzędu przed własną widownią. Wśród pokonanych były takie potęgi jak Golden State Warriors, OKC, czy Cleveland. Ekipa z Teksasu jest faworytem, ale… Portland może sprawić niespodziankę.

W drugim meczu stawiamy, że Jazz rozgromią najgorszą ekipę ligi, czyli Atlantę. Handicap -9.5 wygląda na wysoki, ale drużyna z Salt Lake City nie oszczędza słabych rywali, tylko pakuje im około 110 punktów, za to w obronie oddają przeciwnikom przeważnie około 80 „oczek”. To właśnie defensywa jest kluczem do dobrego sezonu Jazzmanów. Liczymy, że dziś wysoko pokonają Hawks i pokryją nasz handicap.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…