Typy NBA: Dubel na poniedziałek 3.12.

typy NBA
typy NBA

Na poniedziałkową noc wybraliśmy z NBA dwa mecze i stworzyliśmy Dubla z kursem 2.29. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że mistrzowie NBA, czyli Golden State Warriors pokonają na wyjeździe Atlantę przynajmniej 9 punktami. Hawks graja bardzo słabo i nie widzimy ich w tym meczu. Owszem GSW przegrało dwa spotkania z rzędu, ale przeciwko Hawks powinni się zmobilizować. W poprzednim meczu z Pistons, do składu GSW wrócił po kontuzji Stephen Curry, który wzmocnił się ognia. Liczymy, że zarówno on, jak i Kevin Durant oraz Klay Thompson nie zlekceważą rywala i wygrają w Atlancie, pokrywając handicap -8.5 pkt.

W drugim meczu Dubla z NBA stawiamy dodatni handicap +5.5 pkt. na Detroit Pistons w domowym starciu z Oklahomą. Uważamy, że zwycięstwo nad Warriors doda pewności siebie drużynie z Detroit. Każde zwycięstwo nad obrońcami tytułu działa pozytywnie na drużynę. Nie zdziwimy się, jeśli Pistons wygrają, ale zabezpieczymy się +5.5 pkt handicapem w razie, gdyby Russell Westbrook postanowił zniszczyć nam kupon.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).