Typy NBA: Dubel na poniedziałek 4.12.

typy NBA
Typy NBA: Dubel na poniedziałek 4.12.
Oceń

Stawiamy dziś w Dublu NBA na dość prawdopodobne dwa mecze. Liczymy, że Sixers wygrają z Phoenix Suns siedmioma lub więcej punktami. Ostatnia wygrana nad Pistons pokazała, jak wielki potencjał w ataku, ale i obronie ma drużyna z Philly. Joel Embiid i Ben Simmons, a także doświadczony JJ Redick powinni sobie poradzić z bardzo słabą ekipą z Arizony.


Na drugiej pozycji damy wygraną Cavaliers w Chicago więcej niż pięcioma punktami. Ekipa z Cleveland notuje serię sześciu wygranych na wyjeździe z rzędu. Tylko w jednym z tych spotkań nie pokryła handicapu -5.5. Stawiamy, że ze słabymi Bykami wygrają pewnie i co dla nas ważne wysoko.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…