Typy NBA: Dubel na sobotę 2.12.

typy NBA
Typy NBA: Dubel na sobotę 2.12.
Oceń

Piątkowy Dubel z NBA wszedł gładziutko i z jeszcze większą ochotą prezentujemy naszą propozycję na dziś.


Stawiamy, że Sixers wygrają z Pistons dwoma lub więcej bramkami. Do składu „Szóstek” wraca Joel Embiid, który nie grał w Bostonie, a to gwarantuje przynajmniej 20 punktów. Liczymy, że dziś w West Fargo Center publika poniesie 76ers do wygranej.

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 19:00, więc kto chce, może zobaczyć, jak Boston rozprawi się z Phoenix. My liczymy na pokrycie przez Celtów handicapu -8.5, co nie powinno stanowić problemu najlepszej obecnie ekipie w lidze.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…