Typy NBA: Dubel na wtorek 5.12.

typy NBA
Typy NBA: Dubel na wtorek 5.12.
Oceń

Niestety Philadelphia pokpiła sprawę minionej nocy i przegrała z Phoenix. – Chyba ich zlekceważyliśmy i zbyt lekko podeszliśmy do tego spotkania – powiedział po meczu Joel Embiid.


No nic. Na dziś przygotowaliśmy również ciekawego Dubla i również udziałem Suns, którzy zagrają back to back, tym razem w Toronto. Drużyna z Kanady raczej nie lekceważy rywali i stawiamy, że dziś wygrają z Suns minimum 9 punktami. Słońca muszą pokonać dystans z Philly do Toronto, zrobić trening i zagrać mecz. To trochę za dużo, jak na tak słabą ekipę. Polegną w Toronto jak nic!

W drugim meczu Dubla stawiamy na Portland, że pokonają również grających back to back Wizards. Dziś w nocy Marcin Gortat i spółka skompromitowali się w Salt Lake City przegrywając z Jazz aż – 69:116. Deklasacja. Liczymy, że Blazers będą dominującą siłą w tym meczu i pobiją rozbitą (również kontuzjami) ekipę ze stolicy USA.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…