Typy NBA: Los Angeles Lakers – Philadelphia 76ers

typy NBA

Na wtorkową noc wybraliśmy z NBA jedno spotkanie, które naszym zdaniem warto dziś zagrać. Lądujemy w Los Angeles, a dokładniej w Staples Center, w który dziś miejscowi Lakers podejmą Philadelphia 76ers.

Stawiamy, że Sixers pokonają Lakers różnicą przynajmniej siedmiu punktów. W składzie miejscowych zabraknie dziś LeBrona James’a, który co prawda już wznowił treningi z drużyną, ale nie jest jeszcze gotowy do gry. Oprócz samozwańczego króla NBA, zabraknie również Josha Harta, Kyle’a Kuzmy oraz oczywiście Lonzo Ball’a. To poważne osłabienia „Jeziorowców”, którzy mogą liczyć już na wracającego po kontuzji Rajona Rondo.

Sixers natomiast w pełnym składzie. Po meczu odpoczynku  do gry wraca Joel Embiid, a po krótkiej wizycie u specjalistów od nadgarstka do drużyny dołączył Jimmy Butler. Ta naprawdę mocna drużyna nie powinna dziś mieć problemu z pokonaniem Lakers.

Co postawić?

Gospodarze wygrali w Staples Center dwa z ostatnich pięciu meczów, ale za rywali mieli Suns i Bulls, czyli najgorsze drużyny w całej NBA. Kiedy jednak poprzeczka była zawieszona nieco wyżej, jak choćby w starciu ze średnią Minnesotą, przegrywali z kretesem (105-120). W spotkaniach, w których byli underdogiem na własnym parkiecie, Lakers mają bilans 1-4, ze średnią różnicą -7.8 pkt. Głodny gry Embiid, zdrowy Jimmy Butler i chcący pokazać się w Kalifornii Ben Simmons powinni wygrać i pokryć handicap -6.5 pkt.

Los Angeles Lakers – Philadelphia 76ers, typ: 2 (-6.5 pkt), kurs: 1.92. 

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

Minionej nocy w NBA