Typy NBA: Memphis Grizzlies – Indiana Pacers

Typy z NBA

Wczoraj nasze typy z NBA w połowie wypadły dobrze. Dziś musi być 100%. Zapraszamy!

Na tapetę biorę spotkanie, które odbędzie się w Memphis. Miejscowi Grizzlies podejmować będą we własnej hali zawodników Indiana Pacers. Wczorajszą porażkę Niedźwiadków przewidziałem. Mam wrażenie, że zostali oni w tyle za resztą ligi.

W ostatnich latach koszykówka mocno się zmieniła. Praktycznie nikt już nie chce budować zespołu w oparciu o dominującego centra, menedżerowie szukają kogoś, kto będzie potrafił rzucić z dystansu lub przynajmniej z dalekiego pół-dystansu. Jestem fanem starej szkoły i takie coś strasznie mi się nie podoba, ale przyjmuje to na chłodno, bo wiem, że i tak niczego nie mogę z tym zrobić.

Grizzlies jakby nie zauważali tej tendencji. W dalszym ciągu opierają swoją grę o dwóch wysokich. Gasol i Randolph kiedyś byli zabójczym duetem, ale czasy te odeszły i już nie wrócą. W Memphis potrzeba zmian, nabyć kilku mobilnych, ruchliwych i dobrze rzucających grajków. Jeśli tego nie zrobią, będą sukcesywnie spadać w ligowej tabeli. Nie daję im większych szans również dzisiaj. Pacers są w gazie, Paul George rozgrywa najlepszy sezon w karierze, a czuję, że i tak jeszcze nie doszedł do pełnej sprawności fizycznej. Szykujcie się na fajerwerki i walkę o statuetkę MVP. Początek meczu o godz 2:00. Już teraz serdecznie zapraszam.

Powodzenia!


[sc:bet365]Memphis Grizzlies – Indiana Pacers, Typ: Pacers, kurs: 2,10.

Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.