Typy NBA: Washington Wizards – Charlotte Hornets

Typy z NBA
Typy z NBA

Wczoraj niestety Cleveland Cavaliers nas zawiedli i w United Center nie dali rady pokonać Chicago Bulls. Nie przejmujemy się tym i próbujemy wygrać coś w dniu dzisiejszym.

W niedzielę liga NBA chyli czoło w kierunku kibiców z Europy i duża liczba meczów jest o normalnych dla nas godzinach. Do analizy wybrałem spotkanie, które odbędzie się dzisiaj jako pierwsze. Do stolicy Stanów Zjednoczonych przylatuje ekipa Charlotte Hornets, którzy będą próbować pokonać dzisiaj miejscowych Washington Wizards.

Drużyna Marcina Gortata dzięki ostatniej porażce z Detroit Pistons zaprzepaściła swoje szanse na awans do play-off. Inaczej sytuacja ma się sprawa z drużyną, której właścicielem jest Michael Jordan. Hornets grali w tym sezonie świetnie i już kilka tygodni wcześniej zapewnili sobie awans do fazy posezonowej. Nie oznacza to, że dzisiaj Wizards odpuszczą ten mecz. Myślę, że będą starali się dzisiaj dać jak najwięcej z siebie, aby choć trochę osłodzić bieżący sezon sobie i swoim kibicom. Nie wiem czy wystarczy to do zwycięstwa, ale nie powinno być blamażu. Spotkanie zaczyna się dość wcześniej, bo już o 18:00. Serdecznie zapraszam do oglądania.

Powodzenia!

Washington Wizards – Charlotte Hornets, typ: Wizards (+5), kurs: 1.91.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.