Typy NFL: Dubel na niedzielę 30.09.

W NFL zostanie dziś rozegrana 4. kolejka spotkań.  Wybraliśmy dwa pojedynki, które naszym zdaniem powinny przynieść zysk. Łączny kurs kuponu na podwojenie z NFL wynosi dziś 2.16.

Stawiamy, że Tampa Bay nie przegra u siebie z Chicago więcej niż różnicą 7.5 punktów. Ba! My wierzymy, że Tampa wygra, bo Chicago poza wyśmienitą obroną, w ofensywie nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Naszym zdaniem Bucs wygrają, ale zabezpieczymy się handicapem +7.5, w razie gdyby magia opuściła QB Ryana Fitzpatricka.

W drugim meczu stawiamy, że Seahawks pokonają Cardinals. Dziś w ekipie z Arizony zadebiutuje rookie QB, czyli Josh Rosen. Uważamy, że ekipa z Seattle mimo swoich słabości pokona Cardinals. Wierzymy, że Russell Wilson znajdzie sposób na defensywę gospodarzy i to drużyna z miasta Boeinga zgarnie zwycięstwo.


Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.16, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Podcast #kasujemy

Reklama