Typy NFL: Dubel na niedzielę 9.09.

W NFL zostanie dziś rozegrana 1. seria spotkań nowego sezonu. Wybraliśmy dwa mecze, które dały nam kupon z kursem 2.46, czyli w sam raz na Dubla na podwojenie. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Baltimore pokona u siebie Bills przynajmniej 4 punktami, a Panthers wygrają u siebie z Cowboys.

W pierwszym przypadku bardziej gramy przeciwko Buffalo, które typowane jest do …pierwszego wyboru w drafcie w 2019 roku, czyli mogą być najgorszą drużyną ligi. Brak dobrego QB, słaba linia ofensywna oraz defensywa, która nie stanowi zagrożenia. Jeśli Ravens tego nie wygrają wysoko, to będziemy zaskoczeni.

W drugim przypadku również gramy przeciwko, z tym że przeciwko Cowboys. To, co w offseason działo się w tej ekipie można uznać za farsę. Odeszli kluczowi gracze WR Dez Bryant oraz TE Jason Witten, a na ich miejsce nie pozyskano wartościowych graczy. W ataku Dallas będą jednostronni, bo tylko gra biegowa może im dać punkty. Panters postawią sześciu graczy na linii biegu i na tym skończy się gra Cowboys w ataku. Nie widzimy Dallas w tym meczu i gramy na Panthers.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.46, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Podcast #kasujemy

Reklama