Typy na dziś – Singiel: Portugalia – Włochy

Singla na poniedziałek 10. dzień września zagramy w Lidze Narodów. Ponownie poza tymi rozgrywkami niewiele jest do grania w świecie piłki nożnej, ale coś tam znajdziemy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że w szlagierowym pojedynku Portugalii z Włochami zostanie pokryty BTS, czyli każda z drużyn zdobędzie przynajmniej jedną bramkę.

Skoro nie ma zbyt wielkiej oferty piłkarskiej, musimy trochę zaryzykować. Owszem ten mecz może skończyć się remisem 0:0 jak choćby potyczka Niemców z Francją. Jednak tutaj mamy trochę inne zespoły. Portugalia w ofensywie gra przyzwoicie, a Włosi – co pokazali w meczu z Polską – mają sporo szczęścia.

Liczymy na zacięte widowisko, ale z kilkoma golami, tak aby pokryć BTS.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Portugalia – Włochy, typ: BTS, kurs: 2.08.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy