Typy NHL: Boston Bruins – St. Louis Blues

typy NHL

W końcu zaczynamy wielki finał Pucharu Stanleya, w którym Boston Bruins zmierzą się z St. Louis Blues.

My zaczniemy typowanie od undera. Ekipa gospodarzy miała bardzo długą przerwę, po tym jak wywalczyła awans. Aby poczuć rytm meczowy, będą potrzebowali jednej lub dwóch tercji, co powinno skutkować uważną grę w defensywie.

Kolejnym powodem, dla którego gramy na poniżej 5.5 gola są bramkarze. Tuukka Rask z Bruins w tych Playoffs jest niesamowity, a bramkarz Blues Jordan Binnington jak trafi na dzień, to jest nie do pokonania.

W pierwszym meczu finałów w NHL nie liczymy na wiele goli, dlatego gramy jak poniżej.

Boston Bruins – St. Louis Blues, typ: under 5,5 gola, kurs: 1.72.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-sobote-30/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sheffield United – Chelsea – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sheffield-united-chelsea-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama