Typy NHL: Columbus Blue Jackets – Washington Capitals

typy NHL
Oceń

Ostatnio graliśmy over to teraz pójdziemy w under. W bramce Jackets stanie dziś Bobrovsky, a po przeciwnej stronie raczej na 100 procent pierwszy bramkarz Capitals czyli Holtby.


Jego zmiennik zagrał aż dwa mecze i w pewnych sytuacjach mógł zachować się lepiej. Goście są pod kreską, bo jeśli przegrają tę grę to powrót z 0:3 jest już praktycznie niemożliwy.

Obie ekipy na pewno będą grały bezpiecznie, aby nie łapać kar, bo większość bramek w tej serii właśnie wpadła w przewadze. Liczymy na zachowawczą grę przynajmniej przez pierwsze dwie tercje oraz dobrą postawę obu bramkarzy. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Columbus Blue Jackets – Washington Capitals, typ: under 5.5, kurs: 2.02.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…