Typy NHL: Dallas Stars – Anaheim Ducks

typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do Teksasu, a konkretnie do Dallas, gdzie na mecz z miejscowymi Stara przylecą gracze z Anaheim Ducks.

Po porażce z Nashville aż 6:1 nastroje w drużynie z Anaheim są fatalne. Jednak biorąc pod uwagę ich aktualną pozycję w tabeli, nie mają co narzekać.

Dallas wygrali ostatnio z Senators i powoli wracają na odpowiednie dla siebie tory.

W ostatnich czterech spotkaniach między tymi drużynami linia 5.5 gola była pokrywana bez najmniejszego problemu. Na własnym lodowisku zawodnicy Stars dosyć dobrze radzą sobie z Ducks i też sporo strzelają.

Mamy nadzieję, że goście też dołożą swoje i zobaczymy tutaj sporo bramek. Powodzenia!

Dallas Stars – Anaheim Ducks, typ: over 5.5, kurs: 2.24.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…