Typy NHL: Dallas Stars – Anaheim Ducks

typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do Teksasu, a konkretnie do Dallas, gdzie na mecz z miejscowymi Stara przylecą gracze z Anaheim Ducks.

Po porażce z Nashville aż 6:1 nastroje w drużynie z Anaheim są fatalne. Jednak biorąc pod uwagę ich aktualną pozycję w tabeli, nie mają co narzekać.

Dallas wygrali ostatnio z Senators i powoli wracają na odpowiednie dla siebie tory.

W ostatnich czterech spotkaniach między tymi drużynami linia 5.5 gola była pokrywana bez najmniejszego problemu. Na własnym lodowisku zawodnicy Stars dosyć dobrze radzą sobie z Ducks i też sporo strzelają.

Mamy nadzieję, że goście też dołożą swoje i zobaczymy tutaj sporo bramek. Powodzenia!

Dallas Stars – Anaheim Ducks, typ: over 5.5, kurs: 2.24.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Podcast #kasujemy S01.E47 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/3ZzQHqdlZo6fIE9s9onBcM?si=QgqDHks6Qg6k8MzQDlFCrA

Load More…