Typy NBA: Houston Rockets – Milwaukee Bucks

typy NBA

Typy na mecz Houston Rockets – Milwaukee Bucks, czyli czwartkowe spotkanie, najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Przenosimy się do Houston, gdzie dziś nowy sezon zainaugurują miejscowi Rockets oraz Milwaukee Bucks.  Nie brak w Stanach ekspertów, którzy obie drużyny widzą w NBA Finals, a to wiele mówi o sile tych ekip.

Oczywiście głównym tematem offseason w Houston było pozyskanie Russela Westbrooka, który uciekł z OKC. Tutaj razem z James’em Hardenem mają tworzyć duet, którego ma się bać cała liga.

W Milwaukee latem nie było wielkich zmian, więc cała nadzieja w Giannisie Antetokounmpo, który w ubiegłym sezonie wygrał nagrodę MVP. To na jego barkach spoczywa ciężar odpowiedzialności za wyniku Kozłów z Wisconsin.

Co postawić?

My stawiamy dziś na gospodarzy. Trudno nam sobie wyobrazić, żeby tzw home opener, wypadł słabo dla Rockets. Pełna hala, miliony przed telewizorami – nic tylko wygrać. Liczymy, że Harden i Westbrook zrobią dobre widowisko i miejscowi wygrają przynajmniej dwoma punktami.

Houston Rockets – Milwaukee Bucks, typ: 1 (-1.5 pkt), kurs: 1.86. 

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

Reklama


Typy na rzuty rożne: Ajax – FC Volendam https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ajax-fc-volendam/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Groningen – Cambuur https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-groningen-cambuur/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Mainz – Borussia Dortmund https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-mainz-borussia-dortmund/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…