Typy NHL: Edmonton Oliers – Arizona Coyotes

typy NHL

Z typami z NHL wybieramy się do Edmonton w Kanadzie, gdzie na spotkanie z tamtejszymi Oilers przylecą gracze z Phoenix.

‌Zarówno Edmonton jak i Arizona na przestrzeni całego sezonu grają bardzo dobry hokej. Pozycja Coyotes może trochę zaskakiwać, ale jeśli przyjrzyjmy się ich grze, to jest ona naprawdę przyzwoita. W trakcie sezonu wzmocnili się jeszcze Taylorem Hallem z NJ Devils który wniósł wiele dobrego do drużyny.

Z kolei Nafciarze mają dwóch genialnych zawodników, czyli Connora McDavida i Leona Draisaitla. To oni odpowiadają za ofensywę gospodarzy i w tym sezonie nie mają problemów ze zdobywaniem bramek.

My stawiamy, że w tym spotkaniu zobaczymy przynajmniej sześć goli. Powodzenia!

Edmonton Oliers – Arizona Coyotes, typ: powyżej 5,5 gola, kurs: 1.93.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Luton – Manchester United https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luton-manchester-united/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Maccabi Tel Aviv – Salzburg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-maccabi-tel-aviv-salzburg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-34/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…