Typy NHL: Edmonton Oliers – Arizona Coyotes

typy NHL

Z typami z NHL wybieramy się do Edmonton w Kanadzie, gdzie na spotkanie z tamtejszymi Oilers przylecą gracze z Phoenix.

‌Zarówno Edmonton jak i Arizona na przestrzeni całego sezonu grają bardzo dobry hokej. Pozycja Coyotes może trochę zaskakiwać, ale jeśli przyjrzyjmy się ich grze, to jest ona naprawdę przyzwoita. W trakcie sezonu wzmocnili się jeszcze Taylorem Hallem z NJ Devils który wniósł wiele dobrego do drużyny.

Z kolei Nafciarze mają dwóch genialnych zawodników, czyli Connora McDavida i Leona Draisaitla. To oni odpowiadają za ofensywę gospodarzy i w tym sezonie nie mają problemów ze zdobywaniem bramek.

My stawiamy, że w tym spotkaniu zobaczymy przynajmniej sześć goli. Powodzenia!

Edmonton Oliers – Arizona Coyotes, typ: powyżej 5,5 gola, kurs: 1.93.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy na dziś? Oto przed Wami!
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Zobaczcie nasze typy na czwartek 20.02.
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙Podcast #kasujemy S01.E51 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/1LhBcf0EIkps4LbnXP7ZUc?si=oAqU3-7_RZ2bBKfSk_4_kw

Load More…