Singiel na dziś: Juventus – Parma

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na niedzielę 19. dzień stycznia wybraliśmy z włoskiej Serie A. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Juventus Turyn zdobędzie przynajmniej trzy bramki w domowym spotkaniu z Parmą.

Jak radzi sobie Juventus?

W przypadku Juventusu można śmiało napisać, że radzi sobie wyśmienicie, bo jak zwykle mniej więcej o tej porze zajmuje fotel lidera i siedzi w nim do końca sezonu. Stara Dama jest ostatnio w świetnej formie. Po wygraniu w poprzedniej kolejce na wyjeździe z Romą, w Pucharze Włoch rozgromiła Udinese 4:0, grając rezerwowym składem. Dziś do drużyny ma już dołączyć Ronaldo, który ostatnio pauzował z powodu choroby.

Jak radzi sobie Parma?

Parma w minionym tygodniu odpadła z Pucharu Włoch, ulegając Romie 0:2. W ligowej tabeli zajmuje siódme miejsce i jest typowym, ligowym średniakiem. Na wyjazdach spisują się przeciętnie, bo mają bilans 3-3-3. W ostatnim ligowym meczu zostali rozgromieni w Atalancie aż 0:5 i dziś również nie będą mieli łatwo w potyczce z liderem.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Juventus zdobędzie przynajmniej trzy bramki. Przy tak ogromnej sile ofensywnej Starej Damy nie powinno to stanowić większego problemu. Wiele wskazuje na to, że w ataku zespołu z Turynu zagrają Higuain oraz Ronaldo, a tuż za nimi będzie ustawiony Dybala. Tak skonstruowana linia ataku nie powinna mieć problemu ze zdobywaniem goli.

Ostatni mecz między tymi zespołami zakończył się remisem 3:3. Nie mamy nic przeciwko takiemu rozstrzygnięciu również dzisiaj, bo przecież nam zależy na przynajmniej trzech golach dla Juve.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Juventus – Parma, typ: 1 powyżej 2.5 gola, kurs:  1.93.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…