Typy NHL: Edmonton Oliers – St. Louis Blues

Niestety Miśki, na których postawiliśmy minionej nocy, zrobiły sporą niespodziankę ogrywając Colorado 6:2. Nie patrzymy na potknięcia i dalej staramy ograć się buka. Powodzenia!

[sc:bet365] Edmonton Oliers – St. Louis Blues, typ: Blues OT, kurs: 1.66 godz.03:00

Gospodarze przegrali swoje pierwsze 3 mecze, lecz nie były to porażki znaczące. Nafciarze nawiązywali walkę. Już raz w tym sezonie grałem przeciwko gospodarzom i mam nadzieję, że i tym razem zakończy się to plusem. Do Edmonton przyjeżdża ekipa z St. Louis, która wygrała 2 mecze, przegrywając 1. Mocną stroną gości z pewnością jest defensywa, w której w tym meczu upatruję najwięcej jakości, gdyż liczę, że to będzie klucz do zwycięstwa Nutek.

Ofensywa jest mocna, tak jak i w poprzednim sezonie. Lehtera, Steen, Tarasenko i Stasny. Same te nazwiska sieją postrach w defensywie drużyny przeciwnej. Wiadomo, że nazwiska nie grają, ale jednak do czegoś zobowiązują. Na razie zgranie ofensywy gości jest na dość dobrym poziomie. Do tej pory ten kwartet zdobył już 11 punktów. Myślę, że tej nocy dodadzą jeszcze trochę punktów, a co za tym idzie 3. wygraną w sezonie. #GOBLUES