Typy NHL: Los Angeles Kings – Montreal Canadiens

typy NHL
Oceń

Dziś z typami z NHL przenosimy się do słonecznego Los Angeles, gdzie przylecą gracze Montreal Canadiens.


Tak jak pisaliśmy wcześniej. Kings nie walczą już o nic, tylko o dobre miejsce w drafcie, potrzebują zatem jak najwięcej porażek.

Goście z Montrealu będą bić się o Playoffs najprawdopodobniej do ostatniego meczu w sezonie. Canadiens zaczynają tym meczem trzymeczową podróż po Zachodzie i muszą rozpocząć ją od wygranej. Następnie zmierzą się z San Jose, które jest pretendentem do tytułu i łatwo o zwycięstwo nie będzie.  W związku z tym stawiamy dziś na Canadiens. Powodzenia!

Los Angeles Kings – Montreal Canadiens typ: 2 OT, kurs: 1.70.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB