Typy NHL: Montreal Canadiens – Calgary Flames

typy NHL

Z typami z NHL wracamy do Kanady, a konkretnie do Montrealu, gdzie dziś miejscowi Canadiens podejmą zespół z Calgary.

Zagramy dziś kolejny over bramkowy w meczu Canadiens. Tym razem zmierzą się oni z rozpędzoną ekipą z Calgary, która zdecydowanie notuje lepszy sezon niż ich dzisiejsi rywale.

W ostatnich pięciu wygranych spotkaniach, przyjezdni zanotowali średnią ponad trzech bramek na mecz. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło pokryciem linii 5.5 gola i mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Powodzenia!

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Montreal Canadiens – Calgary Flames, typ: powyżej 5.5, kurs 1.71.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://bit.ly/2JxF3tu #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Singiel na dziś: http://Virtus.pro – TyLoo https://bit.ly/3bNSkKG #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Czwartek 2.04.
https://youtu.be/-AiKbrq0tg8
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Load More…