Typy NHL: Nashville Predators – Pittsburgh Penguins

Wczoraj był dzień przerwy w typach z NHL. Dzisiaj nie odpuszczamy i chcemy ograć buka. Powodzenia.

Tej nocy meczów wiele, ale jeden przykuł moją uwagę, a zwłaszcza kurs na Drapieżniki. 2,25 na czysty win oraz 1,76 z dogrywką to coś wspaniałego i żal byłoby z tego nie skorzystać.

Goście wygrali 3 mecze do tej pory, a 4 przegrali. Początek mieli jednak niezbyt udany. Niby przeszedł do nich Kessel z Toronto i Lovejoy z Anaheim, ale na razie nie widać, aby ta zmiana wyszła im na dobrze. Będą potrzebowali jeszcze czasu, aby się zaaklimatyzować w nowym zespole, otoczeniu.

Gospodarze sezon zaczęli znakomicie, gdyż z tafli schodzili pokonani tylko raz, przez nieobliczalnych Wyspiarzy z Nowego Jorku. Maszynką punktów w tym roku jest niesamowicie szybki i skuteczny Filip Forsberg. Swoją cegiełkę dokłada również Neal, który do tej pory zgromadził 8 punktów. Defensywa gospodarzy prezentuje się o niebo lepiej niż gości. Może bramek straconych mają tyle samo, lecz Pekka Rinne to o klasę lepszy bramkarz niż Fleury z Pittsburgh. Reasumując typ, nieposkładane jeszcze w całość Pingwiny będą musiały przeciwstawić się dobrze zorganizowanej ekipie Forsberga i spółki. O zwycięstwo gospodarzy nie powinniśmy się obawiać. #GOPREDATORS

[sc:bet365]godz. 2:00, Nashville Predators – Pittsburgh Penguins typ: Predators OT 1,76.

Partnerem typów na dziś jest najlepszy bukmacher Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.