Typy NHL: Tampa Bay Lightning – New York Islanders


Blues awansowali dalej, a my mogliśmy cieszyć się z łatwego zarobku. Zaczyna się druga runda, w której czeka nas kolejna dawka emocji. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Drużyna z Florydy jako pierwsza awansowała do drugiej rundy, ponieważ potrzebowała zaledwie pięciu gier, aby to uczynić. Mimo braku ich kapitana Stevena Stamkosa, który pauzuje z powodu zakrzepu krwi, godnie zastępuję go duo Kucherov i Johnson, którzy w tych pięciu meczach zdobyli razem 15 punktów.

Goście musieli zagrać sześć meczów, żeby wyeliminować drugi zespół z Florydy, a mianowicie Pantery. Można powiedzieć, że szczęście sprzyjało Wyspiarzom, którzy dwa razy wygrywali po double dogrywkach, niektóre sporne sytuacje zazwyczaj było rozstrzygane na ich korzyść. Z pewnością w dobrej formie jest Tavares, od którego wymaga się najwięcej oraz Kyle Okposo, który zgromadził 6 punktów w poprzedniej rundzie.

Obie drużyny spotkały się ze sobą trzy razy, w tym dwa razy górą byli goście, raz gospodarze. Tampa gra dobrze u siebie i dobry start tej serii będzie kluczem do awansu do Finału Konferencji Wschodniej. Gramy na gospodarzy. #GOLIGHTNING

Tampa Bay Lightning – New York Islanders, typ: Lightning OT, kurs: 1,64.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto, w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu. Kliknij TUTAJ, aby mieć konto u najlepszego bukmachera.