Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Washington Capitals

typy NHL
Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Washington Capitals
Oceń

W finale Konferencji Wschodniej w tegorocznych NHL Playoffs worek z bramkami musi się w końcu rozwiązać. Dziś w nocy na Florydzie zostanie rozegrany siódmy i decydujący mecz tej serii.


Póki co show skradają bramkarze, a pierwsze linie obu ekip są mało skuteczne. Dzisiaj każdy będzie chciał wygrać, a do tego potrzeba bramek. Mimo zachowawczego stylu gry, wydaje nam się, że tym razem więcej wpadnie goli do obu bramek. Capitals i Lightning mają ku temu predyspozycje, więc liczymy na grad goli.

Po cichu liczymy na Capitals oraz over bramkowy. Powodzenia!

Mecz: Tampa Bay Lightning – Washington Capitals typ: over 5.5, kurs: 1.90.

I teraz UWAGA UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…