Typy NHL: Toronto Maple Leafs – Tampa Bay Lightning

typy NHL
Oceń

Z typami NHL wędrujemy do Toronto, do którego dziś mecz z Maple Leafs przylecą hokeiści Tampa Bay Lightning.


Klonowe Liście zagrają w pierwszej rundzie Playoffs podobniej jak rok temu z Bostonem, a Tampa nadal czeka na swojego rywala. Walka na Wschodzie o drugą dziką kartę jest bardzo wyrównana i może potrwać do ostatniej serii gier.

Wydaje nam się, że w końcówce fazy zasadniczej gdzie obie drużyny raczej będą już odpoczywać i dbać o to, by nie złapać kontuzji. Większą motywację w tym spotkaniu będzie mieć Tampa, która śrubuje rekord klubowy w liczbie punktów w XXI wieku. Będzie to dla nich trudny mecz, aczkolwiek do wygrania, bo Toronto może dać swoim gwiazdom odpocząć. W związku z tym liczymy na gości z Florydy. Powodzenia!

Toronto Maple Leafs – Tampa Bay Lightning, typ: 2 OT, kurs: 1.85.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB