Typy NHL: Toronto Maple Leafs – Tampa Bay Lightning

typy NHL

Z typami NHL wędrujemy do Toronto, do którego dziś mecz z Maple Leafs przylecą hokeiści Tampa Bay Lightning.

Klonowe Liście zagrają w pierwszej rundzie Playoffs podobniej jak rok temu z Bostonem, a Tampa nadal czeka na swojego rywala. Walka na Wschodzie o drugą dziką kartę jest bardzo wyrównana i może potrwać do ostatniej serii gier.

Wydaje nam się, że w końcówce fazy zasadniczej gdzie obie drużyny raczej będą już odpoczywać i dbać o to, by nie złapać kontuzji. Większą motywację w tym spotkaniu będzie mieć Tampa, która śrubuje rekord klubowy w liczbie punktów w XXI wieku. Będzie to dla nich trudny mecz, aczkolwiek do wygrania, bo Toronto może dać swoim gwiazdom odpocząć. W związku z tym liczymy na gości z Florydy. Powodzenia!

Toronto Maple Leafs – Tampa Bay Lightning, typ: 2 OT, kurs: 1.85.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…