Typy Premier League: Arsenal – Sunderland

Typy na mecz 15. kolejki Premier League, w którym Arsenal podejmował będzie zespół Sunderlandu.

Kanonierzy teoretycznie powinni to spotkanie wygrać spokojnie, natomiast jest parę czynników, które mogą im w tym przeszkodzić. Najważniejszy aspekt to kontuzje. W kadrze zabraknie stałej trójki Rosicky, Wilshere, Welbeck ale poza nimi nie zagrają najlepsi zawodnicy Arsenalu czyli Sanchez, Coquelin i Cazorla. Jedyne co może cieszyć to powrót Ramseya. Ale do końca nie wiadomo co z Kościelnym i Walcottem, a decyzja ma zostać podjęta tuż przed meczem.

Co do braków Sunderlandu – bez kontuzji tylko pod znakiem zapytania występ Defoe i Larssona. Mimo to Czarne Koty ostatnio grają całkiem nieźle, ostatnio wygrali dwa mecze z rzędu, przed tym porażka ze Świętymi tylko 0:1, dotkliwa przegrana 6:2 na Goodison Park, no i 3:0 w derbach z Newcastle. Nie jest najgorzej tylko ta wysoka przegrana aż razi. Wątpię aby Arsenal to powtórzył, zwłaszcza, że w środę czeka ich być może najważniejszy mecz jesieni – wyjazd do Pireusu na mecz z Olympiakosem i to właśnie jest drugi ważny powód, dlaczego Arsenal nie będzie, a przynajmniej nie powinien grać na maksa. Nawet jeśli pogubią tu punkty to w lidze zawsze idzie to jakoś odrobić, a ten mecz (w Pireusie) jest kluczowy w ramach awansu do fazy pucharowej i w grę wchodzą spore pieniądze; jest tylko jedno „ale” – trzeba wygrać dwiema bramkami i to łatwe nie będzie.

Ale wracając do tego meczu – jak już opisałem, Kanonierzy mają spore braki kadrowe, dyspozycja też nie najlepsza w ostatnim czasie, na pewno lepsza gra Sunderlandu niż na początku sezonu + mega ważny mecz z Olympiakosem za parę dni. Według mnie to wszystko może zaskutkować tym, że Sunderland, o ile w ogóle przegra to spotkanie, to nie więcej niż dwiema bramkami.

[sc:bet365] Premier League, godz.16:00, Arsenal – Sunderland, typ: 2 (+1,5) kurs: 2.05

Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.