Typy tenis: Australian Open dzień 7.

To już siódmy dzień typów z Australian Open. Zapraszamy do lektury i życzymy powodzenia!

[sc:unibet]01:00 – Cibulkova – Azarenka 2 @ 1,46

H2H 6-0 na nawierzchni twardej dla Białorusinki mówi nam tutaj naprawdę wiele i sądzę, że i tym razem Azarenka nie przegrała z Dominiką na hardzie. Do tego jest w bardzo dobrej dyspozycji, co pokazują wygrane bez straty seta nad Stephens, Wozniacki czy Zahlavovą Strycową. Po kontuzji wydaje się, ze nie ma śladu, a ofensywnie grająca Azarenka może roznieść każdego. Cibulkova nie gra wielkiego turnieju, ale miała dość łatwą drogę do tego etapu. Jak dla mnie na przekroju całego turnieju lepsza Vika, do tego h2h na jego korzyść, myślę, że warto.

[sc:unibet]09:00 – Williams – Radwańska 2 @ 1,52

Na dobrą sprawię Venus nie powinno być już w tym turnieju i gra tylko i wyłącznie dzięki „uprzejmości” Giorgi, która przegrała ze stanu 5-3 w drugim secie…Wracając jednak do tego meczu to faworytką jest Agnieszka i nie sądzę, by oddała ten mecz. Polka gra bardzo pewnie, idzie jak burza i nawet z ofensywnie grającymi zawodniczkami potrafi sobie poradzić, co udowodnił ten ostatni mecz z Lepchenko, co pokazuje, że jest w formie. Venus potrafi zaatakować i robi to nieźle, ale z drugiej strony siatki ma ścianę, a nie czesto psujące rywalki. Dobra opcja ten win.

[sc:unibet]04:00 – Ferrer – Nishikori over 3,5 @ 1,50

Obaj tutaj nie grają tak pewnego tenisa, by któryś z nich mógł wygrać w 3 setach. Nie podejmuje się wyzwania, by odgadnąć kto ten mecz wygra, ale wiem, że zarówno Ferrer, który ma problemy z koncentracją jak i Nishikori, który ma wiele błędnych decyzji zostawią serce na korcie i to będzie mecz prawdziwych walczaków. Serwis nie będzie dużej roli odgrywał, gdyż obaj nie siekają mocno. Królować tu będą wymiany i kto zachowanie więcej sił i będzie bardziej skoncentrowany to wygra seta. Bardziej kierowałbym się tutaj ku Japończykowi, ale Ferrer też grać potrafi i over setowy to bezpieczniejsza opcja.