Typy tenisowe: Felix Auger-Alliasime – Marton Fucsovics

Typy tenisowe

Turniej na Florydzie powoli się rozkręca, dlatego czekają nas coraz lepsze i bardziej wyrównane starcia. Dzisiejsze spotkanie wyżej wymienionych panów ma jednak swojego faworyta, choć kursy na to nie wskazują.

Faworytem, w naszym odczuciu, jest oczywiście Fucsovics i to dość wyraźnym, dlatego też pewnie idziemy w jego kierunku. Węgier ma bardzo dobry sezon, co ma wygrywać to wygrywa i nie notuje znacznych spadków formy. Jest to bardzo solidny zawodnik z bardzo dobrym serwisem, ale również grający ostro z końcowej linii zarówno z forehandu jak i backhandu. Przy siatce również potrafi się zachować.

Co do Felixa, to z pewnością jest on bardziej rozpoznawalny, a wszystko dzięki doskonałej formie podczas turniejów w Ameryce Południowej. Dziś jednak gramy na “hardzie”, a na tej nawierzchni jego gra nie jest już taka rewelacyjna. Oczywiście, jest groźny i potrafi dobrze rozrzucać rywali, ale w obronie lepszy będzie Węgier, który potrafi odgrywać kąśliwe piłki, bardzo trudne dla rywali.

Na co można postawić?

Węgier znany jako “Marci” ma na tej nawierzchni więcej argumentów. Ma lepszy serwis, ale też większe doświadczenie na tym najwyższym poziomie. Jeśli zagra na podobnym poziomie, jak w starciach z Wawrinką i zwłaszcza z Federerem, to zobaczymy pewne zwycięstwo Fucosvicsa.

ATP Miami: Felix Auger-Alliasime – Marton Fucsovics, typ: Fucsovisc, kurs:1.85.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.