Typy tenisowe: Kristina Mladenović – Ivana Jorović

Typy tenisowe

Piątek weekendu początek, ale z pewnością nie dla tenisistek, które starają się o przepustkę do turnieju głównego w Madrycie. Między innymi są nimi Kiki Mladenović i Ivana Jorović, które już dziś zagrają w pierwszej rundzie eliminacji.

Zdecydowaną faworytką tego pojedynku jest oczywiście Francuzka i to zdecydowanie bardziej, niż wskazują na to kursy. Odkąd rozpoczęła współpracę z Saschą Bajinem prezentuje się naprawdę dobrze. W Stambule przegrała minimalnie z późniejszą mistrzynią Petrą Martić. Kiki od zawsze miała potencjał i na mączce grać potrafi, w końcu była juniorską mistrzynią French Open. Do tego doszła do odpowiedniego przygotowana mentalnego, co przełożyło się na wyniki.

Ivana Jorović to tenisistka ze zdecydowanie niższej półki. W tym roku na mączce wygrała tylko dwa mecze kwalifikacyjne w Stambule oraz z Magdą Linette, co naprawdę o niczym nie świadczy. Poza tym przegrała z będącą w bardzo słabej formie Timeą Babos i gładka uległa z Elise Mertens.

Na co postawić?

Ivana nie ma takiego doświadczenia, ogrania i przede wszystkim umiejętności, które pozwoliłyby na równą grę z Kiki, która jest na mocnej fali wznoszącej. W związku z tym idziemy pewnie w kierunku Mladenović.

WTA Madryt: Kristina Mladenović – Ivana Jorović, typ: Mladenović, kurs: 1.60.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 31.03.
https://youtu.be/mNRHtxHmy7w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E89 w Apple Podcasty 🎙 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=cc0b2e3a-e3f7-4776-aa6d-671b0253ae48

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://bit.ly/3dJIF9s #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…