Udany powrót Dungi, Brazylia wygrała z Kolumbią, piękny gol Neymara

Brazylia wygrała z Kolumbią 1:0 (0:0) w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Miami.

Na Sun Life Stadium zwycięskiego gola dla „Canarinhos” zdobył siedem minut przed końcem Neymar – kapitalnym strzałem z rzutu wolnego w samo „okienko”.

„Los Cafeteros” niemal całą drugą połowę grali w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę, w konsekwencji dwóch żółtych zobaczył Juan Cuadrado.

Pięciokrotnych mistrzów świata prowadził w tym spotkaniu Carlos Dunga, dla którego był to powrót do pracy z reprezentacją, po rezygnacji po MŚ 2010 w RPA.

* * * * * *

Brazylia – Kolumbia 1:0 (0:0)
Bramka: Neymar 83
Czerwona kartka: Cuadrado (49, Kolumbia)

Zobacz jak wygrywają nasi Czytelnicy. Zagraj z nami i wygrywaj pieniądze. Załóż konto w William Hill. To jeden z najstarszych i najpopularniejszych bukmacherów z bogatą ofertą i dobrymi kursami.