Urynowicz wypożyczony do Odry Opole

sports news

Marcin Urynowicz został wypożyczony z Górnika Zabrze do Odry Opole. W Fortuna 1. lidze będzie grać co najmniej do końca sezonu.

Odra Opole pozyskała napastnika na pół roku, ale w umowie zawarto zapis, że pierwszoligowy klub ma opcję pierwokupu.

Urynowicz do tej pory był związany tylko z zabrzańskimi klubami. W Górniku występował od 2015 roku. W barwach tej drużyny zadebiutował w ekstraklasie w wieku 19 lat. 22-latek w rundzie jesiennej zagrał w ośmiu meczach i strzelił jednego gola.

Odra Opole na półmetku rozgrywek jest na dwunastej pozycji.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.