Vaculik: Zmarzlik jest wielkim talentem i zasłużył na tytuł

sports news

Martin Vaculik zakończył sezon 2019 jako piąty zawodnik Indywidualnych Mistrzostw Świata. Ambicje Słowaka sięgają jednak znacznie wyżej.

– Numer pięć na świecie brzmi dobrze. To niesamowite. Cieszę się i doceniam to. Jestem jednak typem zawodnika, który walczy o tytuł mistrza świata – wyznał Vaculik dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

– Kiedy powiedziałem, że chcę walczyć o tytuł, to byłem szczery. Dotyczy to również przyszłego roku. W tym nie byłem wystarczająco dobry – podkreślił Słowak.

– Wykorzystamy doświadczenie i wiemy, co możemy zrobić lepiej w przyszłym roku. Na pewno będziemy nad tym pracować. Nie chcę powiedzieć, co mogę teraz zrobić lub zmienić, ale wiem, że możemy zrobić pewne rzeczy lepiej – stwierdził Vaculik.

– Chciałbym pogratulować Bartkowi. W stu procentach zasługuje na ten tytuł, ponieważ jest teraz najlepszym żużlowcem na świecie. On jest wielkim talentem – docenił Zmarzlika zawodnik Falubazu Zielona Góra.

– Cieszę się jego sukcesem i gratuluję także Leonowi i Emilowi. Oni też są dobrymi zawodnikami – dodał Vaculik, uznając także wyższość w cyklu Madsena i Sajfutdinowa.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.