Valderrama: Na miejscu Jamesa uciekłbym z Madrytu

sports news

Legenda kolumbijskiego futbolu – Carlos Valderrama w rozmowie z Caracol Radio przyznał, że na miejscu jego rodaka, Jamesa Rodrigueza, już dawno odszedłby z Realu Madryt.

– James jest na tyle duży, że jest w stanie sam decydować o sobie. Gdybym jednak ja był na jego miejscu, już dawno uciekłbym z Madrytu – przyznał Valderrama.

– Jest wystarczająco dobry, by grać w każdej drużynie na świecie. Nie zwątpiłem w jego umiejętności ani przez chwilę – dodał.

– Jest świetnym graczem. Udowadniał to wiele razy. Liczę, że wkrótce wróci na swój odpowiedni poziom – zakończył Valderrama.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.