Varane ma otrzymać propozycję nowej umowy

sports news

Dziennik „AS” poinformował, że Real Madryt jest gotowy do złożenia nowej propozycji kontraktu dla Raphaela Varane’a. Francuski obrońca zastanawia się nad opuszczeniem „Królewskich”.

Trener hiszpańskiego zespołu Zinedine Zidane nie wyobraża sobie jednak, by jego rodak miał odejść z drużyny. Dlatego Varane ma wkrótce otrzymać propozycję nowej umowy. Roczne zarobki defensora wzrosną z 6 do 9 mln euro.

Gdyby Varane zdecydował się na przedłużenie kontraktu byłby jednym z najlepiej wynagradzanych zawodników na Santiago Bernabeu.

Pozyskaniem Francuza zainteresowanych jest wiele klubów, m.in. Juventus FC, FC Barcelona i Manchester United.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.