W Espanyolu 70 procentowe cięcia płac

sports news

Piłkarze Espanyolu Barcelona zgodzili się na 70-procentową obniżkę wynagrodzeń – poinformował klub na swojej stronie internetowej.

Czasowe wstrzymanie części wynagrodzenia dotknie męskie, kobiece oraz juniorskie drużyny.

„Wszystkim, którzy zostali dotknięci zmianami dziękujemy za zrozumienie i szacunek. W tej unikalnej sytuacji, której nikt w futbolu nigdy jeszcze nie doświadczył, musimy pokazać odwagę i być razem jako klub.” – napisano w oświadczeniu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.