Waalwijk – FC Emmen – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Waalwijk – FC Emmen. Typy bukmacherskie do Singla, na piatek 12. dzień lutego, wybraliśmy z holenderskiej Eredivisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że w meczu Waalwijka z Emmen obie drużyny zdobędą przynajmniej jedną bramkę, a suma goli w całym spotkaniu będzie większa od 2.5.

Przed nami pojedynek słabeuszy. Emmen to outsider ligowy i pewny kandydat do spadku, a gospodarze walczą o ligowy byt.

Uważamy, że mimo underowego H2H, obie drużyny zagrają dziś spotkanie, w którym nie zabraknie goli. BTS jest jak najbardziej możliwy, bo Waalwijk nie prezentuje się najlepiej w obronie. O pokrycie linii 2.5 gola też jesteśmy spokojni, stawka meczu może sprawić, że obie drużyny będą popełniały masę błędów.

Dodajmy jeszcze ujemne temperatury i trudne warunki na murawie, przy których łatwo o błędy. Liczymy na BTS i over 2.5 gola.

Waalwijk – FC Emmen, typ: BTS i powyżej 2.5 gola, kurs: 1.92.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Parma – Inter https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-parma-inter/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Fenerbahce – Antalyaspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fenerbahce-antalyaspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Brondby – Randers – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/brondby-randers-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…