Estoril – Benfica – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Estoril – Benfica. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 11. dzień lutego, wybraliśmy z Pucharu Portugalii. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Nasi stali czytelnicy wiedzą, że nie lubimy i przeważnie nie gramy pucharów. Czy krajowych, czy europejskich, czy jakichkolwiek innych – nie gramy i już. Jednak dziś nie mamy wyboru, bo nic innego nie ma obstawiania.

Typujemy zatem, że Benfica wygra z Estoril i w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki. Oczywiście niespodzianka jest możliwa, bo to przecież puchary, ale w tym wypadku raczej na nią się nie zanosi. Ekipa z Lizbony będzie zmotywowana, bo na mistrzostwo kraju szanse ma nikłe, a krajowy puchar mógłby osłodzić niezbyt udany sezon.

Piłkarze z Estoril są bez formy, bo nie wygrali (w 2. lidze ) meczu od czterech kolejek i zanotowali ostatnio dwie porażki z rzędu.

W związku z powyższym typujemy, że Benfica wygra i pokryta zostanie linia 2.5 gola.

Estoril – Benfica, typ: 1 i powyżej 2.5 gola, kurs: 1.95.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Parma – Inter https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-parma-inter/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Fenerbahce – Antalyaspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fenerbahce-antalyaspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Brondby – Randers – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/brondby-randers-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…