Washington FT – Tampa Bay Buccaneers – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Washington FT – Tampa Bay Buccaneers. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 9. dzień stycznia, wybraliśmy z NFL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że w spotkaniu Washington Football Team z Tampa Bay Buccaneers suma zdobytych punktów będzie mniejsza od 47.

Czas Playoffs w NFL to jeden z najbardziej ekscytujących momentów w sporcie w USA. Tu nie ma serii meczów. Tu jest: win or die! Przegrywający odpada, a zwycięzca zbliża się do upragnionego Super Bowl.

Dziś w nocy, do walki o najważniejsze trofeum w amerykańskim sporcie stanie, stanie Tom Brady. Najlepszy quarterback ostatnich 15 lat, zagra pierwszy raz w postseason w innej koszulce niż Patriots. Oczywiście jego Bucks są faworytem potyczki z Waszyngtonem, ale kursy nie zachęcają na granie na ekipę z Florydy.

My postawimy na poniżej 47 punktów, bo po pierwsze zespół ze stolicy ma kapitalną defensywę, a z drugiej strony najgorszą ofensywę, ze wszystkich drużyn w Playoffs.

Tampa wygra to spotkanie – tego jesteśmy pewni, ale nie widzimy w tym pojedynku dużej liczby punktów, zwłaszcza po stronie zespołu, który nie ma nazwy, a który kiedyś zwał się Redskins.

Washington FT – Tampa Bay Buccaneers, typ: poniżej 46.5 pkt. , kurs: 1.75.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Bayern – Freiburg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-bayern-freiburg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ajax – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ajax-feyenoord-3/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lyon – Metz https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyon-metz/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…