Węglarz: Szwankowała u nas gra na własnym boisku

sports news

– Nie zrobiliśmy twierdzy z własnego boiska i to jest nasza bolączka na przestrzeni całego sezonu – powiedział przed środowym meczem ze Śląskiem Wrocław, rozgrywanym w ramach 36. kolejki spotkań, bramkarz Jagiellonii Białystok, Damian Węglarz.

– Wiadomo, że każdy zespół skupia się na tym, żeby zdobywać komplet punktów, zwłaszcza grając u siebie. U nas bywało z tym różnie, na wyjazdach czasami szło nam lepiej. Przed nami ostatni ligowy mecz przy Słonecznej w tym sezonie i chcemy godnie pożegnać się z własną publicznością. Przerwa pomiędzy sezonami będzie krótka, w środę trzeba się dobrze zaprezentować. Gramy z rywalem, którego w tym sezonie już u siebie pokonaliśmy. Skupiamy się tylko na środowym meczu, chcemy się jak najlepiej zaprezentować. Potem pojedziemy do Poznania na mecz z Lechem, którym będziemy kończyć sezon – dodał Węglarz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.