Wenger: Cały czas mam energię do pracy w futbolu

sports news

Arsene Wenger po rozstaniu z Arsenalem Londyn cały czas pozostaje bez pracy. Francuz podkreślił, że cały czas zastanawia się, czy kontynuować swoją karierę trenerską, czy też rozpocząć pracę w innej roli.

– Początkowo powiedziałem, że od razu chcę prowadzić nową drużynę. Potem jednak pomyślałem, że może trochę się od wszystkiego zdystansuję – powiedział Wenger, cytowany przez „Sky Sports”.

– Z pewnością wrócę do futbolu. Nie wiem w jakiej roli, czy będę trenerem, czy też nie. Cały czas mam energię i pragnienie pracy. Wiemy, co jest w życiu przede mną, teraz tylko muszę podjąć decyzję – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.