West Ham United odrzucił ofertę za Obianga

sports news

Fiorentina chce pozyskać Pedro Obianga. West Ham United odrzucił jednak ofertę złożoną przez klub z Florencji za środkowego pomocnika – donosi “Sky Sports”.

“Młoty” są skłonne rozważyć jego sprzedaż tylko w takim wypadku, jeśli znajdą odpowiedniego następcę. Dlatego na razie nie zamierzają zaakceptować żadnej oferty.

“Sky Sports” informuje, że taką złożyła Fiorentina. Klub z Serie A zaproponował za 26-latka 10 milionów euro, ale “Młoty” tej oferty nie przyjęły. Spekuluje się, że zawodnik jest otwarty na powrót do Serie A. Do londyńskiego klubu trafił w 2015 roku z Sampdorii Genua.

Obiang w obecnym sezonie wystąpił w 18 meczach West Hamu United we wszystkich rozgrywkach, w których zanotował jedną asystę. Jego kontrakt z “Młotami” obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…

West Ham United odrzucił ofertę za Obianga

sports news

Jak informuje “Sky Sports”, włodarze West Ham United odrzucili ofertę ACF Fiorentiny za Pedro Obianga.

Zespół z Florencji za pozyskanie reprezentanta Gwinei Równikowej zaoferował 10 milionów euro. Ekipa “Młotów” nie zgodziła się jednak na sprzedaż swojego piłkarza.

Obiang trafił do londyńskiego klubu latem 2015 roku z UC Sampdorii, której jest wychowankiem. W ostatnim czasie media łączyły go z powrotem do Serie A, bowiem jego pozyskaniem interesowała się również Atalanta.

W trwających rozgrywkach pomocnik wystąpił w czternastu meczach Premier League i zanotował asystę.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.