Wieteska: Najważniejsze było zwycięstwo

sports news

Obrońca Legii Warszawa – Mateusz Wieteska nie ukrywał zadowolenia po wygranej jego drużyny nad Miedzią Legnica w 1/4 finału Pucharu Polski.

– Za nami trudny mecz. Pierwszy po tak długiej przerwie. Najważniejsze było zwycięstwo i awans do następnej rundy Pucharu Polski. Udało nam się to osiągnąć. Pojawiły się lekkie nerwy w końcówce spotkania, ale najważniejsza jest promocja do półfinału – przyznał.

– Z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Było to dla nas pierwsze przetarcie z przeciwnikiem. Do tej pory mieliśmy tylko gierki wewnętrzne. Wiadomo, pewne automatyzmy i schematy udało nam powtórzyć w treningach, ale na pewno nic nie zastąpi spotkania. Fajnie, że zagraliśmy po raz pierwszy po przerwie. Wszyscy mogą wyglądać jeszcze lepiej na boisku i na pewno będziemy nad tym pracować – dodał defensor Legii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.