„Wilki” chcą pozyskać Soumare, ale problemem jest cena

sports news

Boubakary Soumare jest w kręgu zainteresowań Wolverhampton Wanderers – poinformowało „Sky Sports”. Angielski klub nie może jednak dojść do porozumienia z LOSC Lille.

Problemem w negocjacjach pomiędzy klubami jest cena odstępnego za młodzieżowego reprezentanta Francji. Defensywny pomocnik jest wyceniany przez portal Transfermarkt na 7,5 mln euro.

Włodarze Lille oczekują jednak za 20-latka prawie trzykrotnie więcej. Będą skłonni sprzedać swojego zawodnika za 20 mln euro, co jest za dużą kwotą dla „Wilków”.

Boubakary Soumare w poprzednim sezonie rozegrał łącznie 22 mecze, strzelił jednego gola.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.