Wisła Kraków – Zagłębie Lubin – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Wisła Kraków – Zagłębie Lubin, czyli piąte spotkanie, siódmej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Biała Gwiazda po sześciu kolejkach ma na koncie siedem punktów i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Miedziowi maja o dwa „oczka” mniej i plasują się na dwunastej pozycji.

My w tym pojedynku stawiamy na przynajmniej trzy gole, bo tak nam sugeruje nasz system statystyk. Sprawdzamy w nim ile goli pada w sobotnich meczach Wisły na obiekcie przy ul. Reymonta.

Typy na dziś

Widzimy, że w pod Wawelem strzelano 3.78 gola na mecz. Do tego w sześciu z dziewięciu spotkań padały przynajmniej trzy bramki. Zerknijmy jeszcze ile goli widziano w sobotnich i starciach Zagłębia w sobotnie wieczory.

Typy na dziś

Tutaj średnia trafień była jeszcze większa, bo wynosi aż cztery gole na mecz. Dodajmy, że w czterech z pięciu spotkań pokrywano linię 2.5 gola.

Oczywiście sprawdzimy jeszcze ile bramek pada w meczach sędziego tego spotkania. Okazuje się, że gdy w sobotę sędziował Daniel Stefański, wówczas strzelano aż 3.29 gola na mecz.

W związku z tym stawiamy, że w meczu krakowskiej Wisły z lubińskim Zagłębiem zobaczymy przynajmniej trzy trafienia.

Wisła Kraków – Zagłębie Lubin, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.80.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś