Woffinden: Chcę pozostać w lepszej kondycji psychicznej

sports news

Tai Woffinden nie będzie w przyszłym sezonie jeździł w szwedzkiej Elitserien – informuje oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

Trzykrotny indywidualny mistrz świata zamierza bardziej skupić się na występach w cyklu oraz polskiej PGE Ekstralidze, gdzie reprezentuje barwy Betard Sparty Wrocław.

Brytyjczyk w 2019 roku ścigał się po drugiej stronie Bałtyku dla Indianerny Kumla, która została wyeliminowana w pierwszej rundzie play off przez Vaestervik Speedway.

– Przez długi czas myślałem, aby zrezygnować z kolejnej ligi i bardziej skupić się na turniejach Grand Prix. W zeszłym roku odszedłem z ligi brytyjskiej, a teraz chcę jeździć jedynie w cyklu i w Polsce – podkreślił Woffinden.

– Chcę pozostać w lepszej kondycji psychicznej i utrzymać dietę. Kiedy ścigam się w tak wielu krajach, jest tak wiele dni w podróży, że utrudnia to pozostanie w reżimie treningowym i dietetycznym. Decyzja nie była łatwa, jednak musiałem ją podjąć, aby sprawdzić czy pomoże mi to jako żużlowcowi – podsumował Woffinden.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…